Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

510

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
10 let

pracuji v oboru

98 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Prodej bytu v původním stavu
Již po několikáté se na mě obrátil kamarád s prodejem své nemovitosti. Tentokrát se jednalo o byt 3+1 v původním stavu. Byt byl vyklizený, vymalovaný a připravený pro prodej. Samozřejmostí byly fotografie od profesionálního fotografa a kvalitní katalog nemovitosti určený na prohlídky . Již po několika týdnech se podařilo najít kupce, zajistit financování přes naše hypoteční centrum . Celý obchod proběhl velice rychle a mojí odměnou byly kvalitní reference od klientů.
Přečíst si příběh
Prodej chalupy v Sebečicích
Po tom, co jsem prodala nemovitost nedaleko Radnic na Rokycansku, se na mne zpětně obrátili klienti s tím, že jejich známí potřebují prodat nemovitost v nedaleké vsi. Na chalupu jsem se tedy zajela podívat a zjistila jsem, že se jedná o velmi krásnou nemovitost. Představu o ceně navíc měli poměrně nízkou, a já jsem hned věděla, že jim dům dokážu prodat za daleko vyšší cenu. Je to přesně ten druh obchodu, který mě baví. Získat pro klienty víc peněz a zajistit bezstarostný obchod. 
Přečíst si příběh
Prodej krásné chalupy v Jižních Čechách
Klienti se na mne obrátili opět na základě doporučení od mé dlouholeté kamarádky, která s klientem pracovala v zaměstnání. Chalupa  byla ve velmi dobrém stavu, čistá a připravená na prodej, což velmi usnadnilo prezentaci celé zakázky. Samozřejmostí byly fotografie od profesionálního fotografa a kvalitní katalog nemovitosti určený na prohlídky. I přesto, že majitelé na prodej nespěchali, nový kupec se našel hned na první prohlídce a celý obchod tak proběhl velice rychle. 

Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Louka, 3870 m², Neurazy Prodej, Louka, Neurazy PRODÁNO

Neurazy
Prodej, Louka, 3870 m², Neurazy

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 2+kk, 48 m², Praha, Katovická Prodej, Byt 2+kk, Praha PRODÁNO

Katovická, Praha, Bohnice
Prodej, Byt 2+kk, 48 m², Praha, Katovická

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 1+kk, 33 m², Tlučná, Pod Školkou Prodej, Byt 1+kk, Tlučná PRODÁNO

Pod Školkou, Tlučná
Prodej, Byt 1+kk, 33 m², Tlučná, Pod Školkou

Detail nemovitosti